Bezpečnost zemí EU a hybridní hrozby
Belgie

Bruno Lété v současnosti pracuje jako důstojník bezpečnosti a obrany v Německém maršálském fondu Spojených států v Bruselu. Poskytuje analýzu a poradenství týkající se trendů v geopolitice a mezinárodní bezpečnostní a obranné politiky. Zaměřuje se především na společnou bezpečnostní a obrannou politiku EU, NATO a na vývoj ve střední a východní Evropě.

V roce 2010 se Lété se stal součástí delegaci Evropské unie ve Spojených státech ve Washingtonu, kde podpořil politickou, bezpečnostní a rozvojovou sekci a soustředil se na zahraniční politiku USA a vztahy mezi EU a USA. Svou kariéru začal v roce 2007 jako programový spolupracovník pro Německý maršálsky fond, kde pomáhal rozvíjet politické konference GMF, jako je Bruselské fórum.

Lété studoval na univerzitě v Gentu v Belgii a na Collegium Civitas ve Varšavě v Polsku. Je držitelem bakalářského diplomu v oblasti komunikačního managementu a magisterského diplomu v mezinárodních vztazích. Pravidelně se objevuje v médiích a je autorem častých názorů a policy briefs. V roce 2008 sa stal členem organizace John C. Whitehead od Asociace pro zahraniční politiku v New Yorku.