Ekonomický panel, Velká Británie

Linda je zakladatelkou a generální ředitelkou ISFC, dohlížející na strategický rozvoj think tanku a jeho práci na udržitelném investování. Je členkou Královské společnosti pro podporu umění, výroby a obchodu (RSA) v Londýně a donedávna byla členkou Think Visegrad v Institutu EUROPEUM pro evropskou politiku, kde poskytovala odborné znalosti v oblasti udržitelného financování. Linda je také vedoucím pracovníkem politiky na Škole nadnárodní správy Evropského univerzitního institutu (EUI), která se zabývá financováním just transitions ze strany EU.
Dříve byla Linda ředitelkou butikového think tanku RE-DEFINE v Londýně, kde se zaměřovala na udržitelné finance (včetně testů klimatu a uhlíku, taxonomie EU a investování ESG) a na interakci mezi megatrendy udržitelnosti a digitalizace. Často publikuje policy papery a reporty o různých tématech a je pravidelným řečníkem a moderátorem na konferencích.
V minulosti pracovala jako poradkyně a autorka projevů pro řadu předních evropských politiků a několik let byla aktivní součástí v Evropském parlamentu mládeže (EYP) na různých pozicích. Byla oceněna jako nová bezpečnostní jednička Varšavského Bezpečnostního Fóra a jako Budoucí Evropská Předsedkyně Pražského Evropského Summitu. Je absolventkou Univerzity v Glasgow, McGillovy univerzity a London School of Economics.